Müüd põllumaad? Hea põllumaa hind ja kiire tehing!

Mida teha põllumaaga, mida Sa enam ei vaja? Võimalusi on üldjuhul kaks: välja rentida või ära müüa. Kui oled otsustanud viimase kasuks, soovime Sulle pakkuda head hinda. Siin on põhjused, miks küsida põllumaa hinda Ankatransilt.

Ostame põllumaad üle Eesti ja ka eritingimustel

Teeme Sulle pakkumise olenemata põllumaa suurusest ja asukohast. Samuti saad meile müüa põllumaa eritingimustel. Nii teeme hinnapakkumise ka siis, kui Sinu põllumaa asub looduskaitsealal, on hüpoteegi all, kuulub kaasomandisse või on osaliselt hoonestatud. Näiteks viimasel juhul oleme oma teadmiste ja kogemustega abiks, et jagada kinnistu mitmeks katastriüksuseks ehk iseseisva üksusena registreeritud maatükkideks. See võimaldab Sul hoonestatud maa endale jätta ja ülejäänud põllumaa müügist tulu teenida.

Säästad aega ja energiat, sest teame, mida teeme!

Ankatrans on metsa- ja põllumaa ostu ning hooldusega tegelenud juba üle 25 aasta. Oskame arvestada iga maatüki eripära ja kliendi erisoovidega ning protsessi lihtsustamiseks võtame paberimajanduse enda kanda. Meie kogenud töötajad teavad, mida teevad, ning meie pakutud põllumaa hind on hea ja õiglane. Veelgi parema pakkumise saame teha juhul, kui Sinu põllumaa asub juba mõne meie valduses oleva põllumaa lähedal – nii saame oma tegevusi ja kulusid maa kasutamisel optimeerida.

Rakendame ostetud põllumaa

Kui maa seisukord võimaldab, hakkame seal tavaliselt teravilja kasvatama. Kui põllumaa on võsastunud ja pole maaharimiseks kohe valmis, taastame selle kõigepealt. Igal juhul võid olla kindel, et maa on heades kätes ja annab oma panuse Eesti põllumajandussektorisse.

Millest sõltub põllumaa hind?

Põllumaa hind sõltub väga mitmest asjaolust. Rolli mängivad kinnistu suurus ja kuju, pinnase kvaliteet ja mulla omadused, põllumaa asukoht ja sinna ligipääsetavus. Loe hinda mõjutavatest teguritest lähemalt siit: Mis on need tegurid, mille järgi kujuneb põllumaa müügihind?

Põllumaa hinnapakkumise küsimiseks võta meiega ühendust: kontakt.